• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • Twitter - Black Circle

© 2019 made with ♥ by Filip Labanc

Online bannery - obrázky na web a sociálne médiá

Marketing Consulting

Potrebujete nezávislý pohľad na marketing, alebo nie ste si istý, či vám agentúra efektívne robí reklamy? Ponúkam konzultácie marketingovej stratégie, SEO, identity značky, komunikácie, exekúcie reklám a výsledkov. V prípade zistenia nedostatkov nájdete v reporte návrh na zapracovanie zmien.

Tvorba stratégie

Základ celého marketingu spoločnosti. Stanovanie si cieľov, odporúčaného budgetu, vypočítanie návratnosti investície a návrh komunikačných kanálov a využtia mediálneho prostredia. 

Ideamaking a kreatíva

Kvalitný brainstorming plný nápadov a návrhov. Pri tvorbe kreatívnej kampane, hľadaniu nápadu nie je nič lepšie, ako človeka ktorý nemá zastrené myslienie z vnútra spoločnosti. Od základnej myšlienky, až po dotiahnutie najmenších detailov.

Grafický dizajn

Potrebujete dať svojmu biznisu logo, alebo osobitý štýl? Robíte dobre a rád vám s tým pomôžem. Vizuálna stránka je dôležitým faktorom pri rozhodovaní zákazníka. 

Charitatívny zámer

Nezisková organizácia, nadácia, alebo zámer bez ziskového cieľa? Moje dvere sú otvorené projektom, ktoré majú zmysel a pomáhajú tomuto svetu. Svoje služby pri charitatívnom zámere ponúkam bezplatne, alebo za vynaložené náklady.

Grafický dizajn na tlačoviny (letáky, vizitky a pod.)