• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • Twitter - Black Circle

© 2019 made with ♥ by Filip Labanc

Chceš ma podporiť?

Som rád že si sa preklikol až sem. Ak ma chceš finančne podporiť tak si tu správne.

Prečo potrebujem finančnú podporu a na čo budú peniaze použité?

Všetky peniaze, ktoré vyzbieram budú použité na zlepšenie a udržanie môjho blogu. Prinášam sem nezávislé informácie na základe mojich skúseností a výsledkov. Chcel by som aby to tak aj zostalo, ale niečo ma to stojí. Či ide o webhosting, reklamy na sociálnych sieťach a šírenie týchto aktivít pre tých, čo to potrebujú. Nechcem sa na vás týmto spôsobom obohatiť, môžete sa spoľahnúť, že všetky peniaze budú použité na tieto účely.

Chcem aby si aj ty z toho niečo mal, pripravil som nejaké darčeky ako moju vďaku za tvoju podporu.

od 1€


Ak ma podporíš sumou od jedného eura pošlem ti takúto krásnu ceruzku na kreslenie. O výrobu sa postarala Voala z Čiech. Svoju dvojfarebnosť získala vďaka namáčaniu do tekutej farby. Tvrdosť ceruzky je presne uprostred stupnice takže je ideálna na písanie a skicovanie.

od 10€

Ak si štedrejší tak ti pošlem tento reportérsky tip zošitu, ktorý som pracovne nazval debilník. Neskôr som tento názov nechal a spravil vizuál nápisu, aby to nebolo na prvú jasné o čo ide. Nápis vznikol iba pomocou kružníc a úsečiek. K takémuto zošitu som bol inšpirovaný, že som podobný dostal a hneď som si ho zamiloval vďaka malej veľkosti a praktickosti. Strany mi v ňom však nevyhovovali tak som graficky spracoval vlastný. Bude ideálnym spoločníkom pre vaše rýchle nápady. Zošit je rozdelený do 6 rôznych sekcií pre rôznorodosť využitia a obsahuje

63 listov. Dve strany zdobia neónové farby. Bol vytlačený v tlačiarni DIW na vysokokvalitných Fedrigoni papieroch s certifikátom FSC. 

od 20€

O výrobu tohoto prémiového zošita sa opäť postarala Voala. Každý zošiť je ručne šitý a obsahuje 240 strán kvalitného recyklovaného papiera. Každú stranu môžete využiť na písanie poznámok, alebo kreslenie vďaka bodkám na stranách. Tvrdá obálka Fedrigoni, ktorá svojim matným a príjemným vzhľadom dotvára celkovú čistotu zošitu. Dizajn zošitu tvoria písmená, so skrytým slovom.

od 30€

Rovnaký zošit, iba v inej farbe? V podstate áno. S tým, že tento zošit bol vyrobený iba v 10ks a už nebude dotláčaný. Krásny papier Fedrigoni Sirio Ultra Black dodáva zošitu krásnu absolútne čiernu farbu obálky. 

Dizajn zošitu tvoria písmená so skrytým slovom.

Pri platbe prosím uveď svoju mailovú adresu, cez ktorú sa môžem s tebou spojiť a odovzdať ti moju vďaku.

Prečítaj si články z blogu